
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Number of Pins | 128 |
| Height | 1.2 mm |
| Packaging | Tray |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 297 MHz |
| Interface | I²C, I²S |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.46 V |
| Min Supply Voltage | 3.14 V |
| Number of Channels | 2 |
| Logic Function | Receiver |
| Sampling Rate | 300 Msps |
| Nominal Supply Current | 1.07 mA |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Resolution | 8 bit |
| Number of Receivers | 1 |
| Schedule B | 8542390000 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
